Ako dosiahnuť krásne hladké päty za 30 minút?

Ide leto, čas žabiek, šlapiek a bosích nôh. Po tehotenstve mi zostali veľmi tvrdé päty, nikdy predtým som s tým problém nemala. Bolestivo popraskaná koža celkom hlboko. Raz som na internete našla návod, ako si odstrániť stvrdnutú kožu na pätách. A tak som vyskúšala za Vás. Ako si pomocou 3 ingrediencií odstránite z chodidiel stvrdnutú kožu …

Určite ste aspoň raz objavili na internete návod na odstránenie stvrdnutej kože z chodidiel …. Chceli ste vyskúšať, no báli ste sa, či sa to vôbec podarí a neublíži to nakoniec vašim nohám …..

Vyskúšala som za vás návod, ktorý naozaj funguje.
Potrebujeme :

1 šálku Listerine ústnej vody
1 šálku octu
2 šálky teplej vody

Postup je jednoduchý

Všetky tri zložky si nalejeme do nádoby v ktorej si budeme močiť nohy. Roztok, ktorý sme si pripravili by nám mal siahať približne po členky, aby sme mali celú pätu namočenú v roztoku. Ak ich nemáme namočené množstvo si zdvojnásobíme, alebo použijeme trošku menšiu nádobu. Následne si nohy necháme cca 30 minút ponorené v roztoku.
Po pol hodine vidíme, že koža je zmäkčená, podla návodu stačilo len vysušiť chodidlá a hotovo, no mne to nestačilo, preto som ešte použila pemzu a úplne som tak odstránila odumretú zmäkčenú kožu.

Výsledný efekt mi vydržal veľmi dlho, už vyše roka nemám tak veľmi popraskané päty. Sem-tam si na päty doprajem peeling a masáž pemzou. Je to super. Vyskúšajte, stojí to zato. 

Na mojom YouTube channel nájdete aj tento návod ♥

Budem veľmi rada, ak mi dáte vedieť Vašu skúsenosť, ako sa Vám tento návod osvedčil? 

Vaša Aďa ♥

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.