Blogovanie a Podnikanie

Ako začať písať svoj blog? Úvod.

Prvé dni tohto roka sú myslím ideálne na začatie čohosi nového. Pustiť sa do nových výziev, vyskúšať nové veci, ktoré sme vždy chceli. Ja som takto pred rokom premýšlala nad spustením naozajstného blogu. Predtým som mala niekoľko pokusov, no aspoň som nabrala nejaké tie skúsenosti. Teraz, keď mám v hlave čerstvé informácie, ako som začala, rada by som Vám tento svet blogovania predstavila a priblížila. Budem rada, ak si čo i len jeden z Vás  mojim malým pričinením vytvorí svoj blog. 

Úvod

Dôležité je začať. Lákalo ma to, mať svoj priestor, kde môžem písať, pridávať svoje fotky, návody, recepty. Malý kúsok z môjho maličkého tvorivého sveta. Ak po niečom takomto túžite aj vy nieje nič jednoduchšie. Samozrejme bude na to potrebné veľa naozaj veľa chcenia a snaženia sa. 

Mojou najlepšou povahovou vlastnosťou je moja vytrvalosť a snaha, keď niečo chcem dokázať, idem si za svojím. Tak ako aj včera, keď som cca 3 hodiny riešila ako vložiť html kód do blogu tak, aby fungoval správne. Nakoniec som to dala, aj keď po 3 hodinách. Dosiahla som to, čo som potrebovala.

Budem veľmi rada, ak Vám moje články, týkajúce sa začiatku blogovania pomôžu. Dúfam, že to dokážem v tej nejlepšej podobe, ktorá aj Vám bude vyhovovať a pomôže Vám mať svoj blog, taký ako by ste chceli. 

Musíte však počítať s tým, že aj napriek tomu, že Vám vytvorím viac návodov, pomôcok, čo a ako na blogu urobiť, vytvoriť či nastaviť, strávite pri vytváraní blogu veľmi veľa hodín.

Napísať článok netrvá chvíľu, vymyslenie témy, ktorej sa chcete venovať, obrázky do článku, či chcete svoje – čas na fotenie, alebo použijete z internetu, no ani odtiaľ nemôžete použiť hocijaký obrázok. To všetko sa naučíme.

Už len samotné zostavenie vzhľadu blogu je časovo náročné, keď to chcete mať vyšperkované.

Bude to boj, no budem rada jeho súčasťou a všetky svoje nadobudnuté skúsenosti a vedomosti Vám veľmi rada odovzdám.

Teším sa na naše spoločné Blogovanie. ♥

 

Vaša Aďa ♥

 

 

Pridaj komentár.