YouTube

Ďakujem ♥

Malé prekvapenie, ktoré si na mňa počkalo. Začiatkom roka som mala na mojom YouTube pod 100 odoberateľov a za ten rok sa počet ľudí, ktorí odoberajú môj „kanál“ znásobil a nielen dvojnásobne. 

Ďakujem ♥

Áno zo srdca a verejne ďakujem, ani vo sne by ma nenapadlo niečo také, že moje videá budú mať toľko sledovateľov a odoberateľov. V žiadnom prípade sa nehrám na „youtuberku“ chcela som len vytvoriť videá pre všetkých, ktorý by chceli tvoriť, niečo výrabať, hľadajú si tú svoju techniku a podeliť sa so svetom o môj pohľad naň, život, kreativitu …. 

Samozrejme oproti veľkým youtuberom je to iba maličké zrniečko v mori, no ja som vďačná, pretože 300 ľudí je celkom pekné číslo, ktoré sa môže rozrastať. Som veľmi rada, pretože je to posun a každý jeden nový sledovateľ mojich videí ma teší a poháňa vpred.

Videá, ktoré na mojom kanáli nájdete sú miš-maš. Zmes toho, čo je môjmu srdcu blízke, verím, že aj naďalej budete sledovať moje videá a tak isto aj čítať moje myšlienky tu na blogu a pohľad na svet a všetko, čo je okolo nás. 

Nápadov mám kopec a verím, že videá budú len pribúdať. Samozrejme je to časovo náročnejšie, keďže mám svoju rodinu a domácnosť o ktoré sa treba starať, no predvianočný zhon sa blíži do svojho finále a času na tvorenie a vymýšlanie nových nápadov bude viac a viac. 

Ešte raz ĎAKUJEM ♥

Jedno z mojich obľúbených videí : 

 

Vaša Aďa ♥

 

 

Pridaj komentár.