Nezaradené

Ďakujem Rok 2017


Je pár hodín pred koncom roka 2017. Väčšina z nás sa v týchto chvíľach zamýšla a ohliada na uplynulých 365 dní. Sumarizujeme, premýšľame a spomíname čo všetko sme zažili.

Ďakujem

                          každému jednému dňu, ktorý som v tomto roku mohla prežiť. Rok 2017 mi dal veľa, priniesol mi množstvo nových skúseností, poznaní, navštívených nových miest na našom krásnom Slovensku. Množstvo nových zážitkov, spomienok. Spoznala som nových ľudí. Vyrobila som množstvo nových dekorácií, venčekov a drobností, ktoré som chcela vyskúšať.

Obrovské ďakujem patrí aj mojim najbližším a najmilším priateľom rodine a blízkym, ktorý mi verili a vo všetkom ma podporovali, držali mi päste a poháňali ma vpred aj vo chvíľach, kedy som ja strácala vieru a nádej.

Ahoj kamarát môj.

Rok 2017 mi aj vzal, nášho dlhoročného najvernejšieho priateľa nášho Falka staručkého psíka, ktorý bol úžastný spoločník viac ako 15 rokov.

Každý jeden deň bol výnimočný a krásny, aj keď som bola niekedy smutná, unavená, nevyspatá, nahnevaná ….. každý jeden stav duše a mysle ma posunul vpred. Tento rok som sa na vlastnej koži presvedčila o tom, kam som sa posunula a vďačím tomu každému jednému dňu z môjho života.

Aj keď si myslíte, že prežívate ten najhorší deň Vášho života nieje to tak, je to len deň, ktorým sa stávate silnejšími, lepšími,zrelšími….

Ďakujem rok 2017 za každú stotinu môjho bytia, že som a môžem byť tam kde som, s kým som a kým som. ♥

Pridaj komentár.