Nezaradené

Moje valentínske vyznanie. ♥

Tento malý príbeh lásky – najväčšieho priateľstva sa začal pred piatimi rokmi. Žila som si svoj život s každodennými radosťami a starosťami. Aj keď som mala manžela chýbala mi najviac spriaznená duša. Priateľov som mala dosť, nič mi nechýbalo. No v mojom srdiečku bolo miestečko pre osôbku, ktorej by som sa mohla kedykoľvek s čímkoľvek zdôveriť…. 

Dnes, keďže je deň svätého Valentína, chcela by som sa tejto osobe poďakovať. Za Všetko.

Áno si to Ty Janka! Dnes máš špeciálny deň Tvoj vytúžený drobec má už 4 roky a naše priateľstvo začalo chvíľu pred tým, ako sme to všetko spoločne prežívali.

Ďakujem, že si sa mi  ozvala, našla som svoju druhú polovičku,alebo tá druhá polovička v Tebe si našla mňa. Vieš o mne všetko a ja viem, že sa môžem kedykoľvek spoľahnuť na to, že ma vypočuješ a podporíš, povzbudíš a nakopneš tým správnym smerom. Si mi oporou a tou povestnou bútlavou vŕbou, ktorá ma vypočuje sem tam mi vynadá a vyvedie ma z omylu.

Aj keď sme sa spoznali online a osobne sme sa videli asi po 2 rokoch, cítila som v Tebe tú správnu parťáčku. A nieje tomu inak ani po 5 rokoch. A trošku viac stretnutiach ☺♥

Som veľmi šťastná, že si mojou oporou už 5 dlhých krásnych rokov. Pamätáš, ako sme spolu začali držať diétu a držali sme sa tak 3 mesiace teda ja, Ty si vydržala dlhšie. Riešili sme spolu túžbu po detičkách no každá z nás mala nejakú príčinu, prečo to nešlo?

Nakoniec sa nám to s odstupom cca 2 mesiacov podarilo a vychytali sme tie najkrajšie termíny. Dominika sa narodila 24.12 na Štedrý deň a Samko 14.2 na Valentína. Dostali sme naše najväčšie darčeky. Podporovali sme sa celú dobu, ako nám rástli a riešili sme tie problémy nováčikovských mamičiek. 

Moja vášeň k Tvoreniu a šitiu drobností prepukla aj v Tebe a teraz sa len s otvorenými ústami pozerám na tie Tvoje krásne šité sety, oblečenia a všetko čo tvoríš. Klobúk dolu obdivujem Ťa, že to tak perfektne zvládaš s dvoma deťmi. Ja mám len jedno a nechytám sa na Tvoje výkony. Klobúk dolu.

Ešte raz ĎAKUJEM Jani, 

dúfam, že nás nič nerozdelí a tie naše ciele, ktoré tak horko – ťažko vieme splniť dosiahneme a budeme potom opäť riešiť tie naše spoločné cestičky. 

 

 

Pridaj komentár.