Návody

Jesenné látkové tekvičky – návod

Pani jeseň bohatá farbí listy do zlata. Leto nám skončilo a vystriedala ho pomaly nastupujúca pani Jeseň, moje obľúbené ročné obdobie. Preto som nedávno vyrobila niekoľko tekvičiek, ktoré sú krásna dekorácia či už do bytu, alebo na venček na dvere, poprípade do rôznych jesenných aranžmánov.

(viac…)

/ Blog, Návody

Ako vyrobiť na Valentína darček na poslednú chvíľu?

 

Krásny deň svätého Valentína. Áno Americký sviatok, ktorý nám káže dať najavo našu náklonnosť a prejav lásky práve v tento deň. Prečo len 14. februára, keď si môžeme vyznať lásku hocikedy….. 

(viac…)

/ Návody, Recepty

Ako si vyrobiť kyticu jarných večných tulipánov

Aj keď to miestami tak nevyzerá, o pár dní tu máme prvý jarný deň. Pred nedávnom som vyskúšala ušiť pár tulipánov, aby sme si vniesli trošku jari do práce. Myslím, te sa mi to podarilo a popri vznikaní farebných „tulipánikov“ som si našla chvíľku aj na to, aby som Vám odfotila postup, ktorý je naozaj celkom jednoduchý. A výsledok stojí za to! Čo poviete?

(viac…)

/ Blog, Návody

Ako si jednoducho vyrobiť srdiečkové levanduľové mydlo

Ako si vyrobiť voňavé levanduľové mydielko, podľa svojich predstáv? Konečne po dlhej dobe aj jeden návod. Toto mydielko som vyrábala už dávno, no k fotkám z jeho výroby som sa dostala až dnes, a tak som si povedala, že sa s Vami podelím o návod, ako si rýchlo a jednoducho vyrobiť mydlo. Nebudem klamať, že  materiál naň máte určite doma, ale je to dosť možné. Poďme na to. ☺

(viac…)

/ Blog, Návody

Návod, ako si vyrobiť jesenné tekvičky

Leto má ešte pred sebou pár dní, no príprava dekorácií a ozdôb je vždy lepšia v predstihu. Minulý rok som tekvičky skúsila vyrobiť celkom neskoro a tak zdobili len našu domácnosť. Dnes by som sa rada s návodom na ich výrobu podelila aj s vami.

(viac…)

/ Návody, Nezaradené