Návody

Ako si vyrobiť krásne, jednoduché a lacné ozdoby – studený porcelán

Dnes si vyrobíme dekorácie z hmoty, ktorá sa nazýva aj studený porcelán. Nakoľko sa mi veľmi páčia závesné dekorácie z rôznych hmôt, no cena nie je vždy najnižšia. Ako vždy hľadám najlacnejšiu a najefektívnejšiu cestu za svojim cieľom, a i tentokrát som ju našla. Samozrejme ako správny nadšenec DIY som túto hmotu musela čím skôr vyskúšať. A tak som sa pustila do hľadania a z mojej druhej výroby vznikol aj tento návod. (viac…)

Ako som si vyrobila svetielko lásky.

 

Najnovšie ma chytila vášeň v papierovom pletení. A musela som vyskúšať takúto závesnú lucerničku so srdiečkom. V prípade, že sa Vám páči, môžete si ju vyrobiť aj sami. Všetko potrebné som napísala v tomto článku. (viac…)

/ Blog, diy, handmade, Návody, svietnik

Ako si jednoducho vyrobiť krásny svietnik

 

Milujem svetielka, svietniky a to čaro, ktoré vyžarujú. Preto som si vytvorila  jeden stále svietiaci.  (samozrejme, kým sa nevybijú batérie)  Nezabudla som ani na videonávod, ako som postupovala.  

(viac…)

/ Advent, Blogmas, diy, návod, Návody, tvorenie, Vianoce

Ako si vyrobiť jednoduchý a lacný adventný svietnik

Predvianočný čas je krásny, a príprava na najkrajšie sviatky v roku sú moja najväčšia srdcovka. 1. Adventná nedeľa je za nami a ak ešte nemáte adventný venček mám malý, rýchly, jednoduchý a lacný návod, ako si takýto adventný svietnik „venček“ viete vyrobiť. Prírodné materiály sú dostupné a veľmi pekné. Nemusíme predsa investovať do adventného venca, ktorý je celý umelý a v obchodoch sú všetky navlas rovnaké. Vyrobme si svoj originálny prírodný. O to väčšiu radosť z neho budete mať. 

(viac…)

/ Advent, Blogmas, Návody, Vianoce

Jesenné látkové tekvičky – návod

Pani jeseň bohatá farbí listy do zlata. Leto nám skončilo a vystriedala ho pomaly nastupujúca pani Jeseň, moje obľúbené ročné obdobie. Preto som nedávno vyrobila niekoľko tekvičiek, ktoré sú krásna dekorácia či už do bytu, alebo na venček na dvere, poprípade do rôznych jesenných aranžmánov.

(viac…)

/ Blog, Návody