O mne

Toto som ja . Teší ma Andrea …

 

Aby ste ma mohli trošku spoznať a predstavu o tom kto som? čo som?  rada sa Vám predstavím.

Moje meno je Andrea, no rada počujem, keď ma volajú Aďa ☺ Koncom septembra som oslávila svoje 32 narodeniny. Áno už toľko …

Som mama krásnej, šikovnej šibalky Dominiky ♥ som hand-made tvorilka, milovníčka maškrtenia, vzhľadovo – malá guľa, skúšačka diét, začínajúca „blogerka a youtuberka“. Popritom sa nevzdávam a pracujem na tom, aby som mohla byť sama sebe šéfkou a robiť to, čo najviac milujem. ♥ Tvorenie.

Aby som nezabudla náš najnovší hyperaktívny člen rodiny
  Náš malý Sander, alebo aj Alex ♥
Moja charakteristika

Mojich priateľov som poprosila, aby ma charakterizovali jedným slovom. Je pekné čítať toľko pozitív : “ milujúca mamina, milá, priateľská, šikovná, usilovná, kreatívna, jeden fantastický človek s dobrým srdiečkom, inteligentná, pracovitá, ústretová a jasné-že usmiata, skôr by som napísala, že stále usmiata, s neskutočnou energiou a pozitívnym prístupom k životu a k práci. “ ĎAKUJEM ♥

Ako každý z nás mám aj veľa svojich chýb, tie vidím najčastejšie ja sama, no prezradím Vám aj tie : malý nervák,  ked je nálada tak – samotárka, trémistka, krikľúň, ufrflaná, lenivec ….  A veľa iného ….

Moje najväčšie srdcovky

Okrem mojej rodiny, je to jednoznačne Handmade tvorenie. Veľmi rada skúšam nové veci a týmto spôsobom som už vyskúšala aj rôzne techniky tvorenia. Šitie je myslím od malička mojou srdcovou záležitosťou už ako malá som skúšala šiť, no viac som sa tejto záľube začala venovať až v dospelosti. Pletenie z papiera využívam aj teraz keď tvorím vianočné adventné hviezdy. Základ hviezdy vyrábam technikou papierového pletenia a už som vyskúšala aj pár košíkov, ale iba základ na darčekové koše na ušká som sa ešte nevytrénovala. Baví ma skúšať nové techniky ako je zalievanie kryštálovou živicou, modelovanie z fima, pletenie shamballa náramkov, dekorovanie a aranžovanie vencov. Vyrábanie rôznych aranžmánov a dekorácií, či už domov, alebo na školské – škôlkárske akcie a iné.

Fotografovanie, nieje ani na druhom mieste je to tiež moja veľká srdcovka, fotím veľmi často , foťák so sebou nosím väčšinou skoro stále, keď niekam idem mimo domu, no a doma fotím hotové drobnôstky, ktoré dokončím, alebo ich práve tvorím aj proces tvorenia je mojou srdcovkou a je spojená s fotografovaním.

YouTube a tvorenie videí je mojou ďalšou srdcovou záležitosťou, keď už tvorím, častokrát sa rada podelím s Vami o návod, ako si vyrobiť či už jesennú tekvičku, vlastné dekorácie, adventný svietnik z dostupných materiálov a veľa iného všetko čo chcem vyskúšať sa snažím aj zdokumentovať a podeliť sa s Vami o návod ako na to.

Blog nemôžem vynechať. Je to skvelé miesto, kde sa môžem rozpísať a dať Vám vedieť, návody, ktoré som vytvorila, čo nové robím, čomu sa venujem, samozrejme sa môžem podeliť aj o chutné recepty, ktoré mám overené, alebo tie, ktoré som vyskúšala a naozaj stáli za to.

Čo si na sebe najviac cením?  Svoju cieľavedomosť, pretože o čom som presvedčená, že chcem dosiahnuť makám na tom, aby som to dosiahla….

MIESTO, KDE JE MOJE SRDCE A KDE SOM STRÁVILA A TRÁVIM VÄČŠINU SVOJHO ŽIVOTA

Som veľmi, veľmi vďačná svojmu pradedkovi,dedkovi a rodičom, že toto krásne miesto je mojim domovom.

 

Čo na stranke www.tvorenieslaskou.sk nájdete?

 

Handmade návody ako som už spomínala veľmi rada skúšam nové techniky tvorenia, či už je to pletenie z papiera, navliekanie korálok, decoupage, maľovanie, šitie, dekorovanie a veľa iného. Tieto techniky skúšam a vytváram videá na môj YouTube kanál.

Receptoch na varenie a pečenie. Veľmi rada varím a pečiem čo nám chutí, hlavne keď mám na to náladu je to úplne super. Po nie najlepších pokusoch varenia s kuchárskou knihou, som si povedala, že keď do varenia vložím suroviny ktoré mám rada, nepotrebujem špeciálne recepty a tak si často krát vytváram svoje vlastné recepty.

O bežných rodinných radostiach a starostiach veselej mamy. Niekedy zúfalej, nahnevanej, podráždenej, vystresovanej, smutnej, vytočenej … Áno aj tieto nálady mávajú veselé mamy.

Starostlivosť o svoje telo, kozmetika, make-up, zdravie. Témy ktoré patria ku každej žene, výrobky, ktoré som vyskúšala, ktoré používam … Rady a Tipy.

Fotografovaní a ako zo svojho hobby vybudovať formu pasívneho príjmu? Jedna z možností, ako som si fotky čohokoľvek nenechať len tak zaberať miesto na pamäťovej karte, ale vytvoriť si zdroj pasívneho príjmu.

O podnikaní. Ako zviditelniť svoju tvorbu? Ako sa posunúť ďalej? Čo fungovalo mne? Ako sa posúvam ďalej? Väčšina mojich poznatkov pramení z mojich chýb, ktoré ma posúvajú ďalej a vy sa im môžete vyhnúť.

Ako si vytvoriť Blog? Áno aj o tomto Vám rada porozprávam. Začínam už po druhý krát, teda už tak naozaj. Venujem veľa času študovaniu ako naozaj blogovať.

Ako začať s videami na YouTube? Pred vyše rokom som zakladala svoj YouTube kanál, s informácií pozliepaných z rôznych zdrojov. Rada by som Vám ušetrila čas v hľadaní postupov, ako na to, aby ste mali viac času na tvorbu videí.

Ako žiť s láskou ♥

Vaša Aďa ♥