Blog

Rok 2019 v plnom prúde

Ahojte, dnes som sa po dlhej dobe dostala k písaniu. Nový rok 2019 bol úspešne zahájený už viac ako mesiac, tak som si povedala, že by bolo na čase povenovať sa aj Vám a popriať len to najlepšie!

Poriadne ani neviem ako sa to stalo a už máme február z roku 2019 v plnom prúde. Nebudeme si klamať, keď je človek po materskej opäť v práci, času na záľuby koníčky je čoraz menej a dni ubiehajú rýchlejšie, ako by sme si želali. 

PRIANIE

Veľmi rada by som Vám do roku 2019 chcela popriať len to najlepšie, aby Vás neopúšťala múza a chuť do tvorenie, či do akýchkoľvek iných činností, ktoré robíte zo srdiečka a s láskou. Samozrejme Vám prajem veľmi veľa zdravia, pretože len zdravý človek je skutočne šťastný … v týchto dňoch to vnímam intenzívne, nakoľko bojujeme s detskými teplotami….  V neposlednom rade Vám želám veľa veľa lásky, bez lásky je nám smutno a nieje nič krajšie, ako zamilovaný úsmev a šťastie. ♥

Z TVORENIA

Aj keď posledné mesiace mám veľké dilemy, čo robiť, čo tvoriť, ako sa posunúť ďalej múza, nápady a tvorivosť ma našťastie neopúšťajú. Samozrejme výsledkov mojich tvorivých činností by mohlo byť oveľa viac,no na začiatok môjho váhavého obdobia som celkom spokojná.

V posledných dňoch som sa venovala výrobe ozdobenej fľaše, ktorá išla kolegovi k jeho 50tym narodeninám. Poňala som to v poľovníckom duchu, pretože chlapovi, ktorý je srdcom poľovník nemôžem dať iný tématický darček. 

A tak som sa vyhrala s pomocou servítkovej techniky a pár pierok, aby som dotvorila malý darček. (vyšiel až na druhý pokus, prvý som pokazila trblietkami 😀 )

Ak by ste ocenili návod na vyzdobenie flaše a postup, ako na to servítkovou technikou dajte vedieť. Rada sa pustím do nových návodov. ☺

Veľa otázok no málo odpovedí

tak by sa dalo definovať obdobie, kedy človek váha a hľadá sa v tvorení, kam a ako sa ďalej posunúť. Je veľmi veľa tvorivých projektov, do ktorých by som sa chcela s radosťou pustiť. Chce to hlavne veľa času. Rada by som pre Vás pripravila viac videonávodov, ktoré by sa Vám páčili a pomohli v ďalšej tvorbe. Budem na tom pracovať.

Užite si krásne romantické chvíle …

Aj pri takýchto zaľúbených svietnikoch… 

 

Teším sa na nové začiatky. ♥

 

Pridaj komentár.