Blog

Všetko dobré do Nového roku 2018

Ani sa mi nechce veriť, že pekných pár hodín je Nový rok 2018. Z roka na rok mám pocit, že je všetko akési zrýchlené. Chcela by som Vám popriať do nového roku len to naj.

 

Prajem Vám

                                  ten najkrajší a najlepší začiatok roku 2018. Aby ste mali svoj cieľ každej cesty. Prajem Vám veľa spokojnosti, v každom dni plno splnených prianí. Všetko do čoho sa pustíte, aby bolo dokončené a Vaše srdiečko jasalo šťastím.

Nekonečné zdravie, pretože ten, kto ho nemá túži len po tom jedinom. Veselé chvíľe plné smiechu a radosti. Blízkosť najbližších i keď sú kilometre ďaleko. 

Čo najviac vyrobených diel Vašimi šikovnými rukami. Veľa spokojných a šťastných zákazníkov.

Šťastlivé dorazenie do cieľa každej cesty a spokojný návrat domov. 

Nájdenie svetla aj v tom najtmavšom rohu sveta.

Prajem Vám, aby ste si užívali život v tom najkrajšom uhle pohľadu, aby ste videli dobro, pravdu a lásku. Na konci každého dňa spokojný úsmev na tvári z dobre využitého dňa.

Jednoducho Vám prajem to najlepšie z najlepšieho. Aby Vás sprevádzalo nielen 365 dní v roku 2018 ale aj tie ďalšie dni, ktoré nás všetkých čakajú aj po ňom.

Budem veľmi rada, ak sa Vám bude môj blog páčiť a nájdete tu inšpiráciu nielen na tvorenie, ale aj rôzne nápady, recepty a iné životné radosti i starosti. Nový rok je pre mňa nová výzva, aby som sa zlepšila a pokračovala v tom, čo ma baví.

Teším sa na najbližší článok pre Vás. Vaša Aďa ♥

 

 

 

 

 

Pridaj komentár.