Blog

Zima a jej krásy so srnkami takmer na dvore.

Zima sa nám pomaly končí a vystrieda ju krajšie a farebnejšie ročné obdobie. Pre mňa však má čaro, každé jedno ročné obdobie. No zima je asi najmenej populárna, keď je bez snehu, vtedy je všetko pochmúrne a tmavé s výnimkou krásnych slnečných dní.

Najkrajšie bývanie je v blízkosti prírody, aj keď takéto bývanie má určite aj veľa nevýhod, tie krajšie stránky sú určite hodnotnejšie, ako bývanie v meste. Samozrejme je to vec názoru. Ten, pre koho je dôležité mať obchody, lekárov a centrum diania na blízku je tento môj názor úplne nezmyselný.

Pozitívny vzťah k prírode ♥

Áno aj mňa vie častokrát nahnevať vzdialenosť k lekárovi, ale aj k najbližšej autobusovej zastávke je pre mňa celkom slušná vzdialenosť.  No už si akosi neviem predstaviť to, aby som bývala v meste. Keď niekde bývate celý život, tak to už nejako prirastie k srdiečku. 

Mala som možnosť bývať aj v centre mesta. Takže mám pohľad na vec z oboch strán. Nakoniec u mňa vyhrali výhody vo forme blízkosti prírody, pokoja, ticha a kľudu. 

Napríklad, keď sa ráno zobudíte pozriete sa von z okna a tam vidíte niekoľko srniek, ktoré sa pokojne pasú na lúke, alebo na poli. Mne takéto výhľady vždy vedia urobiť pekný deň.

Toto video vzniklo pred pár dňami, keď boli srnky veľmi blízko a je v peknej zverejnitelnej podobe. Vtáčiky spievali už, akoby bola jar. ☺ No na tú si ešte pár dní počkáme. 

Zima je krásna, keď je sneh vybehnúť si von postaviť snehuliaka. Vyvetrať hlavu pri prechádzke so psíkmi. A čerpať energiu a kreativitu z prírody. Podnetov nám dáva viac než dosť. ♥

Toto je moja forma relaxu a oddychu. Krása, ktorá ma vždy dokáže fascinovať. Každý jeden deň ma príroda okúzli tým, aká je iná jedinečná a neopakujúca sa. ♥

Kde a ako si dobíjate „baterky“ vy?

Vaša Aďa ♥

Pridaj komentár.